moderné riešenia

V roku 2015 sme spracovali developerský projekt v  Preseľanoch- bývanie v tichej lokalite.  

Prízemný rodinný dom z dielne m8arch vám prináša súkromie a komfortné bývanie. Naprojektovali sme stavbu priamo pre túto lokalitu v modernom štýle. Dom S81 je riešený ako 4 izbový, s veľkou obývačkou, prepojenie s jedálňou a kuchyňou. Dve detské izby a spálňa s dostatočným súkromím. Navrhli sme aj veľkú terasu a  bazén. Parkovanie pre dve autá je priamo na pozemku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak hľadáte  dom pre vašu rodinu , určite neprehliadnite zaujímavú ponuku v lokalite ,,Vilky Solčianky“.

 

Pripravili developerský projekt  na realizáciu šiestich domov typu ,,kubic-village“ . Jedná sa o prímestský dom, ideálny pre štvorčlennú rodinu. Autorom projektu je autorizovaný architekt Ing. arch. Miloslav Šimánek.

 

Dom je priamo navrhnutý do malebného prostredia obce Solčianky.  Úžitková plocha domu predstavuje 127 m². Terasa tvorí plochu 16 m². Podľa požiadaviek a potrieb rodiny je možná aj výstavba garáže pre dva osobné automobily s plochou 36 m².

 

Prízemie domu je priamo prepojené s okolitou prírodou.  Napriek neveľkej zastavanosti dom poskytuje rodine pohodlie a komfort bývania. Obývacia izba je prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou.  Podľa požiadavky klienta je tu možnosť realizácie  krytej terasy. Na prízemí je navrhnutá pracovňa, ktorá môže slúžiť aj ako hosťovská.

 

Vrchné podlažie tvoria tri priestranné izby so zabudovanými šatníkovými skriňami, samostatná kúpeľňa a  samostatné wc.

 

Pri tomto type domu ,,kubic- village“ má investor možnosť variability priestoru, posun priečok alebo prepojenie podlaží galériou, prípadne zväčšenie alebo zmenšenie izieb.

 

 

Predajná cena domu je 120 000€ vrátane pozemku a sietí.

 

Pre viac informácií nás kontaktujte  na info@m8arch.sk, prípadne telefonicky 0902 429 902. Technické listy vám zašleme na vyžiadanie.

 

 

Copyright © 2012-2024 m8arch s.r.o. Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

+421 902 429 902 | info@m8arch.sk