moderné domy na mieru
27. 12. veľkoformátové okná

Aby veľkoformátové okná pozitívne ovplyvnili energetickú bilanciu objektu, mali byť tiež umožňovať vetranie cez rámy a byť dostatočne kompatibilné s rekuperačnou jednotkou, a tým zabezpečiť optimálnu výmenu vzduchu v interiéri. V prípade veľkoformátových okien je pri realizácii nutné tiež prihliadať na správnu konštrukciu, funkčnosť rámov a detail kotvenia.

viac
27. 10. moderný balkón

V súčasnej architektúre má svoje stále miesto balkón, ktorý je zaujímavým prvkom procesu pretvárania a inovácii moderného bývania. Mnoho Slovákov ho dokonca považuje za najobľúbenejšie miesto v byte. Evokuje v nich pozitívne pocity, pretože v jeho rozmedzí sa najčastejšie odohrávajú príjemné aktivity ako relax či stolovanie. Nalaďte sa aj vy pozitívne a urobte z vášho balkóna balzam na dušu.

viac
05. 10. Ako zobytniť nové i staré podkrovie

Podkrovné priestory boli v minulosti vnímané ako neobytné a používali sa len ako pomocné či skladovacie miestnosti. K zmenenazerania na bývanie pod strechou výrazne prispel technický pokrok a najmä čoraz populárnejšie mezonetové bývanie, ktoré umožňuječloveku spoznať pocit slobody, súkromia a najmä originality v byte so šikmým pohľadom obloženým drevom. Vyžaduje si však splnenienáročných architektonických a konštrukčných požiadaviek. Už pri samotnom začiatku a plánovaní zobytnenia podkrovných priestorovje preto vhodné prizvať architekta. Pomôže vám nájsť optimálne riešenie, s ktorým sa priblížite k želanej kvalite podkrovnej realizácie.

viac
17. 09. Pozemok na stavbu rodinného domu- poradíme Vám.

Ponúkame Vám aj nadštandardné služby pri hľadaní a realizácii Vášho nového bývania.Ak hľadáte vhodný pozemok na stavbu rodinného domu, poradíme Vám. Treba  si dať pozor na viacero faktorov, ktoré nemusia byť na prvý pohľad viditeľné. 

viac

Copyright © 2012-2019 m8arch s.r.o. Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

+421 902 429 902 | info@m8arch.sk