moderné riešenia

o nás


vznik m8arch

Skúsenosti v realizačných firmách a projekčných ateliéroch ma podnietili, aby som založil v roku 2009  ateliér m8arch. Cieľom ateliéru je  projektovanie stavieb a zabezpečenie  komplexných služieb pre nášho klienta na celom Slovensku. Projektujeme  rodinné domy, bytové domy, obchodné priestory  a zároveň zabezpečuje realizácie týchto stavieb.

 

ako pracujeme?

Ateliér m8arch tvorí tím architektov, stavebných inžinierov , na ktorých sa viem spoľahnúť.  Neustále prinášame nové projekty a realizácie moderných domov . Snažíme sa vdýchnuť do našej tvorby nové, svieže myslenie. Sme inovatívni, máme bohaté skúsenosti  a zaujímavé referencie. Budujeme  dlhodobé vzťahy a dlhodobú spoluprácu na profesionálnej úrovni. Vytvárame kvalitnú modernú a vkusnú architektúru.  Máme radi nadčasové riešenia  a nové technológie.

Pre klienta zabezpečuje projekty ateliér m8arch pod vedením autorizovaného architekta Ing.arch. Miloslava Šimáneka.

Realizáciu stavieb zabezpečujú spoločnosti SIMANEK s.r.o., a SIMANEK DEVELOPMENT s.r.o.


aké výhody má u nás klient?

Ponúkame Vám individuálny prístup,  flexibilitu  a hľadanie najvhodnejšieho  riešenia pre Vaše bývanie.  Celý tím má za sebou úspešné projekty  rodinných domov, bytových domov, interiérov a reštauračných zariadení. Chránime Váš zámer a urobíme všetko preto, aby sme splnili Vaše očakávania.

U nás nájdete všetko pod ,,jednou strechou" . Vyriešime pre vás návrh domu podľa požiadaviek, následne spracujeme projekt, vybavíme povolenia a zabezpečíme výstavbu domu na kľúč. Takto vieme garantovať kvalitu vašej stavby. Šetríme Vám čas a peniaze.

Copyright © 2012-2024 m8arch s.r.o. Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

+421 902 429 902 | info@m8arch.sk