O nás

m8arch - logo

vznik M8ARCH

Skúsenosti v realizačných firmách a projekčných ateliéroch ma podnietili, aby som založil v roku 2009 ateliér m8arch. Cieľom ateliéru je projektovanie stavieb a zabezpečenie komplexných služieb pre nášho klienta na celom Slovensku. Projektujeme rodinné domy, bytové domy, obchodné priestory a zároveň zabezpečuje realizácie týchto stavieb.

ako pracujeme?

Ateliér m8arch tvorí tím architektov, stavebných inžinierov, na ktorých sa viem spoľahnúť. Neustále prinášame nové projekty a realizácie moderných domov. Snažíme sa vdýchnuť do našej tvorby nové, svieže myslenie. Sme inovatívni, máme bohaté skúsenosti a zaujímavé referencie. Budujeme dlhodobé vzťahy a dlhodobú spoluprácu na profesionálnej úrovni. Vytvárame kvalitnú modernú a vkusnú architektúru. Máme radi nadčasové riešenia a nové technológie.

Pre klienta zabezpečuje projekty ateliér m8arch pod vedením autorizovaného architekta Ing.arch. Miloslava Šimáneka.

Realizáciu stavieb zabezpečujú spoločnosti SIMANEK s.r.o., a SIMANEK DEVELOPMENT s.r.o.

aké výhody má u nás klient?

Ponúkame Vám individuálny prístup, flexibilitu a hľadanie najvhodnejšieho riešenia pre Vaše bývanie. Celý tím má za sebou úspešné projekty rodinných domov, bytových domov, interiérov a reštauračných zariadení. Chránime Váš zámer a urobíme všetko preto, aby sme splnili Vaše očakávania.

U nás nájdete všetko pod ,,jednou strechou" . Vyriešime pre vás návrh domu podľa požiadaviek, následne spracujeme projekt, vybavíme povolenia a zabezpečíme výstavbu domu na kľúč. Takto vieme garantovať kvalitu vašej stavby. Šetríme Vám čas a peniaze.


Ing.arch. Miloslav Šimánek

Ing.arch. Miloslav Šimánek

autorizovaný architekt, konateľ spoločnosti