moderné domy na mieru

kariéra

Príjememe do tímu:

Projektanta kresliča stavebných výkresov: Hľadáme do tímu projektanta v programe Revit na úrovni pokročilý,

Projektanta v odbore statika: prax v odbore  min. 3 roky

Náplň práce: hľadáme projektanta na projekty v programe Revit. Projektovanie prevažne rodinných domov v stupni DUR, DSP, DRS. Projektant môže pracovať ja zo svojho vlastného offisu. Uchádzač musí ovládať program Revit na úrovni- pokročilý, musí mať znalosti v projektovaní a priestorovú predstavivosť.

Miesto práce: Banskobystrický kraj, Košický kraj, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topoľčany, okres Žilina, Bratislava, v našom office v Bratislave alebo Partizánskom.

Zamestnanecké výhody, benefity: Flexibilná pracovná doba, profesionálny rast, samostatnosť

Požiadavky na zamestnanca: Pozícii na projektanta kresliča  vyhovujú aj uchádzači so vzdelaním, študent vysokej školy- vysokoškolské II. Stupňa, absolvent - prax je vítaná. K pozícii na Projektanta statika nutná 3 ročná prax v odbore.

Vzdelanie v odbore: stavebníctvo- konštrukcie stavieb

Vyžadujeme: komunikatívnosť a dodržiavanie dohodnutých termínov, zodpovednosť , samostatnosť a časovú flexibilitu.

Zamestnanecké výhody, benefity: v rámci dlhodobej spolupráce bude projektant školený v rámci celého tímu m8arch, bude vedený k efektivite práce a k vedomostiam ktoré sú nevyhnutné pre stavebníctvo. V závislosti od šikovnosti uchádzača a jeho schopností bude uchádzač vedený k profesionálnemu rastu a inováciám v m8arch. Finančné ohodnotenie poľa náročnosti projektov.

Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Informácie o výberovom konaní: prosíme uchádzačov aby svoj stručný životopis zaslali na info@m8arch.sk predmet emailu ,,uchádzač-projektant" v emaily zaslali link na svoje portfólio ak ho majú niekde zverejnené, pripadne uložte portfólio na uschovnu.cz a pošlite link.
Nástup možný: ihneď.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 €+ odmeny

V prípade otázok nás informujte telefonicky na 0902 429 902

 

 

Copyright © 2012-2019 m8arch s.r.o. Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

+421 902 429 902 | info@m8arch.sk