moderné domy na mieru

architektúra

Spracujeme vám návrh domu na mieru. Kontaktujte nás na  tel. č. 0902429902, alebo na info@m8arch.sk

Tak ako hrnčiar modeluje z hliny svoj džbán, ako kováč kuje medený plech, až kým nedosiahne požadovaný tvar , tak architekt formuje priestor pre život človeka, aby vytvoril optimálne prostredie pre uspokojenie všetkých jeho potrieb a snov.

Architektúra je  umením, ktoré vychádza z kvalitnej práce a snaží sa čo najlepšie poslúžiť svojmu užívateľovi, vytvoriť zdravý a pohodlný priestor pre prácu, oddych a regeneráciu síl. Dôležitá je súhra medzi objektom a okolitou zástavbou i harmónia medzi vnútorným a vonkajším prostredím.

Našou prioritou je vytváranie zdravého prostrdia pre investora. Spoločnou prácou a skúsenosťami zhodnocujeme klientovi investíciu. Vytvárame prostredie s hodnotami urečené pre zdravý život rodiny. Navrhujeme a realizujeme domy na mieru priamo pre potreby majiteľa 

Práca architekta je svetovo uznavané povolanie, kde architekt svojou činnosťou prispieva, tak ako lekár k zdraviu človeka.

Ďakujeme vám za návštevu našej stránky. Sme radi že dobrou architektúrou vytvárame kvalitné prostredie aj na našom Slovensku.

Copyright © 2012-2019 m8arch s.r.o. Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

+421 902 429 902 | info@m8arch.sk